Повірка лічильників

Повірку лічильника варто здійснювати раз на 4 роки. Для отримання послуги повірки лічильника житомиряни можуть самостійно обрати підприємство, що має ліцензію провадження метрологічної діяльності, або скористатися послугами КП “Житомирводоканал”.
Замовити послугу повірки лічильника у КП “Житомирводоканал

(послуга включає в себе розпломбування, демонтаж, монтаж, повірку та пломбування лічильника).

Вартість послуг, які надає водоканал, можна побачити за посиланням: https://vodokanal.zt.ua/services/vartist-poslug

Послугу повірки лічильника можна також замовити у таких організацій:

Підприємства, які проводять повірку приладів обліку води без демонтажу:

  • J.I.T service, тел.: 096 858 24 00, 095 858 24 04;
  • ТОВ “Тестметрстандарт”, тел.: 0412 42 00 48, 067 464 78 86;
  • ФОП Кіщенко Я.А., тел.: 096 444 71 08, 095 444 71 90.

Підприємства, які проводять повірку лічильника з демонтажем:

  • ДП “Житомирстандартметрологія”, тел.: 42-47-21, 42-47-23, 067 411 25 91, 093 390 59 06 (після зняття пломби представником КП “Житомирводоканал” абонент самостійно проводить демонтаж і монтаж лічильника).

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що повірку лічильника можна проводити лише після розпломбування лічильника представником КП “Житомирводоканал”!

Відповідно до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.05р. № 630 “Про затвердження Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” лічильники води мають перебувати на обліку у КП “Житомирводоканал”. Взяття на абонентський облік передбачає опломбування приладу обліку (встановлення реєстраційної пломби) за місцем знаходження приладу обліку води зі складанням відповідного акту. Замовити послугу опломбування лічильника можна за посиланням: https://vodokanal.zt.ua/services/servis-onlajn-poslug
За чий рахунок здійснюється періодична повірка квартирних приладів обліку?
У зв’язку із прийняттям Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, виконала перерахунок вартості тарифів та вилучила із них витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку. З 29 листопада 2017 року повірка та ремонт засобів квартирних приладів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюється за кошти абонентів.
Як здійснюється нарахування оплати за послуги водопостачання у разі несвоєчасного проведення повірки лічильника?
У випадку, якщо споживач відмовиться від повірки, нарахування оплати за користування послугами централізованого водопостачання та водовідведення відбуватиметься згідно з нормами водоспоживання.
Хто розпломбовує і опломбовує лічильник?
Незалежно від того, де абоненти замовляють послугу повірки лічильника, вони повинні викликати спеціаліста КП “Житомирводоканал” для розпломбування лічильника. Замовити послугу розпломбування можна за посиланням: https://vodokanal.zt.ua/services/servis-onlajn-poslug