www.patekphilippe.to rolex replica rolex imitacion breitling navitimer replica rolex replica
Водоканал

Проєкти Світового банку

КП “Житомирводоканал” реалізовує 3 масштабні проєкти з відновлення зношеної інфраструктури водопостачання та водовідведення за кредитні кошти Світового банку. Завдяки реалізації цих проєктів до кінця 2021 - початку 2022 року в Житомирі будуть модернізовані очисні споруди води та очисні споруди каналізації, а також реконструйовані 10 км магістральних мереж.

 
Проєкт реконструкції очисних споруд каналізації (вул. Промислова)

З 2014 до кінця 2021 року КП “Житомирводоканал” за кредитні кошти Світового банку реалізовуватиме проєкт реконструкції каналізаційної очисної станції, включно із заміною механічного та електричного обладнання.  Реконструкція очисних споруд дозволить вирішити декілька актуальних для міста проблем: якісного очищення стічних вод, видалення фосфатів, економії електроенергії, економії бюджетних коштів за рахунок створення однієї сучасної та великої очисної системи замість двох застарілих.
Потужність очисних споруд каналізації після реконструкції складе 60 тис м3 на добу.

Проєкт реконструкції очисних споруд води (вул. Чуднівська, 120)

Протягом 2014 — 2021 рр. КП “Житомирводоканал” за кредитні кошти Світового банку реалізовуватиме проєкт, який передбачає будівництво нового очисного комплексу, що дозволить якісно очищувати воду з річки Тетерів.
Реалізація проєкту дозволить покращити якість питної води та автоматизувати технологічні процеси.
Потужність очисних споруд води після реконструкції складе 75 тис. м3 на добу.

Проєкт реконструкції головної каналізаційної насосної станції міста

КП “Житомирводоканал” за грантові кошти Центру міжнародного співробітництва та розвитку (CMSR) з 2019 до 2021 року реалізовуватиме проєкт реконструкції головної каналізаційної насосної станції Житомира, яка транспортує на очисні споруди каналізації близько 50 тим м3 стоків на добу.
У ході реалізації проєкту буде виконано повну модернізацію обладнання ГКНС.

Реконструкція основних магістральних мереж

У рамках цього проєкту, який реалізовуватиметься протягом 2019 — 2021 рр. за кошти Світового банку, буде замінено 10 км водогінних мереж великого діаметру та дюкерні переходи.