3 червня підрядна організація "КСМ-ГРУП" розпочала роботи з реконструкції 2,5 км північного магістрального трубопроводу, який живить 54% домоволодінь усього міста. Цей трубопровід тягнеться від перехрестя вул. О. Теліги — вул. Каховської вздовж вул. Каховської через дюкерний перехід до пров. 1-ого Короленка, вул. Короленка, пров. 2-ого Колективного, вул. Новосінної. В ході робіт у двох водопровідних камерах було замінено обладнання.Водночас впродовж 3-4 червня працівники КП “Житомирводоканал” виконали роботи із заміни запірної арматури в 11 водопровідних колодязях за такими адресами:

- вул. Домбровського;
- перехрестя вул. Болгарської — вул. Східної;
- площа Соборна;
- перехрестя вул. Б. Тена — вул. Східної;
- перехрестя вул. В. Бердичівської — Старого Бульвару;
- перехрестя вул. В. Бердичівської — М. Бердичівської;
- перехрестя вул. В. Бердичівської — вул. І. Франка;
- перехрестя вул. Б. Тена — вул. Хлібної;
- перехрестя вул. М. Грушевського — вул. Небесної Сотні;
- вул. Чуднівська.В роботах було задіяно 56 працівників водоканалу та 31 одиниця техніки.Андрій Нікітін, директор КП "Житомирводоканал":
 
“ Зупинки водопостачання дозволяють нам виконувати великий обсяг робіт за короткий проміжок часу. Враховуючи, що старіння водопровідної системи вібувається швидше її оновлення, фактор часу — надважливий. 4 червня підрядна організація “КСМ - ГРУП” виконали заміну запірної арматури в двох водопровідних камерах північного магістрального трубопроводу. Паралельно з цим працівники водоканалу замінювали засувки великого діаметру ще в 9 камерах. Заміна запірної арматури дає позитивний ефект як для нашого підприємства, так і для споживачів — багато засувок, які ми демонтували в попередні роки, були просто закриті і не функціонували, в зв’язку з чим вода не могла надходити в оселі наших мешканців з необхідним тиском. Тобто заміна засувок для споживачів — це фактор нормального сталого тиску подачі води. Для підприємтсва — це додаткове енергозбереження. Неможливо реконструювати трубопроводи, якщо не замінена запірна арматура, Загальна кількість запірної арматури в нашому місті налічує близько 10 тисяч одиниць, в першу чергу, ми замінюємо засувки великого діаметру. В рік ми намагаємось змінювати близько 500 засувок. Сьогодні нам вдалось виконати великий об’єм складної роботи — ще з ночі ми почали підготовчі роботи. Ми вписались у заплановані терміни. Однак, враховуючи, що на минулому тижні наша система водопостачання пережила стрес, у вигляді поривів по всьому місту, вона на разі є вразливою, тому запускати систему ми будемо поступово, щоб не спровокувати нові аварії в мережі. Для виконання робіт ми спустошили велику кількість трубопроводів, тому спочатку вода заповнюватиме їх, а вже потім дійде до домівок наших споживачів. Попереду ще промивка та дезінфекція мереж гіпохлоритом натрію, максимальна доза якого в резервуарах складатиме 2 мг/л, тому з 23:00 5 червня до 23:00 6 червня воду не можна буде використовувати для харчових потреб, для гігієнічних та господарських потреб вода буде придатна. ”