Працівники Житомирводоканалу спільно зі співробітниками Ірпіньводоканалу, Київводканалу, підрядних організацій за підтримки Асоціації «Укрводоканалекологія» та фінансування благодійних установ, зокрема Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, долучилися до відновлення водопостачання у місті-герої Ірпіні. Про те, як наразі оговтується місто від окупації та проведені роботи на водогоні розповів директор КП «Житомирводоканалу» Андрій Нікітін.
            Уся інфраструктура ірпінського водоканалу була ушкоджена, автопарк знищено: «Наша Асоціація доволі активно та ефективно працює, співпрацює з благодійними і донорськими організаціями і вдалося Асоціації залучити допомогу Червоного Хреста, яка профінансувала частково будівництво лінії водогону з міста Києва до міста Ірпінь. Місто Ірпінь живиться з підземних джерел, зі свердловин, але наразі їх відновити неможливо, тому що повністю відсутнє електропостачання, знищена інфраструктура, накопичувальні резервуари, насосне обладнання, тобто єдиним шляхом (від ред. – відновлення водопостачання) було побудувати новий трубопровід». Андрій Нікітін вважає, що загалом на відновлення усієї зруйнованої інфраструктури Ірпіньводоканалу знадобиться чимало часу – від 2 до 6 місяців.

У процесі прокладання нового трубопроводу, що живитиме Ірпінь, безпосередньо було задіяно 9 працівників Житомирводоканалу, які проводили роботи зі зведення водопровідної камери та встановлення у ній запірної арматури, зварювальні роботи, обстежували територію на відсутність вибухонебезпечних предметів.

Андрій Нікітін  розповів про роботу підприємства у військовий час:

"Всі наші працівники, які працювали з 24 лютого і працюють зараз, - герої. Наше підприємство показало себе як підприємство, яке готове до найскладніших умов, до бойових дій, до дій з обмеженою логістикою... Багато чого не можу розповідати, але буде час, буде перемога і ми зможемо про це говорити. У нас переважна більшість співробітників працює. Перший місяць і навіть більше ми працювали 24/7 без вихідних і змогли і себе забезпечити всім необхідним, і змогли допомогти іншим".

Директор водоканалу подякував житомирянам за оплату за послуги, яка є єдиним джерелом функціонування підприємства і розповів що з 1 квітня за послуги із водопостачання та водовідведення нараховуватиметься абонентська плата:

«Абонентська плата – це абсолютно обгрунтована плата за роботу абонентського відділу, тобто це і наші контролери, і наші білінгові системи, і наш кол-центр, і наші додатки, і персональний кабінет, які працюють на комфортну взаємодію водоканалу зі споживачем. Справа в тому, що з 1.01.2022 р. всі ці гроші були вилучені з тарифу і згідно із Законом України «Про житлово-комунальні послуги» всі ці гроші мали перейти в абонентську плату».