Водоканал закуповує обладнання для підтримки рівня води у водосховищі Відсічне. Причина не нова: катастрофічно низький рівень води у річці:
 
“ В середині року було прийнято рішення про те, що нам виділять кошти на закупівлю нового насосного устаткування , щоб мати можливість перекачувати більший об’єм річки з нижнього б’єфу у верхню частину водосховища Відсічне, тобто у зворотній бік. На жаль, тендерні процедури тривали довго, близько 3-х місяців” - розповідає директор КП "Житомирводоканал" Нікітін Андрій Миколайович. 
 
Насоси є, проте вони відверто не “тягнуть”: замість необхідних 45 тис м3, які випиває місто за добу, дають об’єм втричі менший:
 
“ Старого обладнання в точці перекачування немає. Наразі ми маємо 2 шведських насоси, які працюють там, але їх потужностей не вистачає , вони забезпечують перекачування близько 13 тис м3 води на добу”- каже Андрій Нікітін. 
 
Новий насос перекриє цю різницю. Його очікують в середині грудня, враховуючи погодні умови, почнуть монтаж, а саму експлуатацію планують розпочати навесні. Профінансували нове обладнання Житомирська міська рада та данський фонд Пола Ду Йенсена.
 
За словами директора водоканалу, “данський фонд Пола Ду Йенсена виділив  кошти , які покриють 2/3 вартості цього обладнання. Як я зазначав раніше, у нас тендер на 1 млн 282 тис грн , з них 735 тис ми отримали від данського фонду, який спеціалізується на проблемах маловоддя”.Джерело: https://www.ctv.ua/novyj-nasos-dlia-vodoskhovyshcha/