До уваги житомирян!
Повідомлення про необхідність КП «Житомирводоканал» здійснити коригування заходів інвестиційної програми на 2020 рік

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 року №866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», КП «Житомирводоканал» інформує про намір здійснити коригування заходів інвестиційної програми на 2020 рік.
Повідомляємо, що, затвердженою Інвестиційною програмою КП «Житомирводоканал» на 2020 рік, передбачено придбання обладнання для існуючої електролізної установки по отриманню гіпохлориту натрію.

Однак виробник вищезазначеного обладнання змушений збільшити терміни виробництва та, відповідно,  поставки зазначеного обладнання. Дана форс-мажорна обставина була спричинена поширенням короновірусної хвороби COVID-19 та впровадженням відповідних особливих санітарно-епідеміологічних заходів. Скорочення виробництва, проблеми з логістикою у постачанні необхідних матеріалів призвело до неможливості заводу виробника вчасно виконати свої зобов'язання.

У зв’язку з вищевикладеним КП «Житомирводоканал» змушене перенести основну частину фінансування заходу 1.4.1 «Обладнання для електролізної установки по отриманню гіпохлориту натрію водопостачання» з 2020 року на 2021 рік та скоригувати відповідним чином інвестиційну програму на 2020 рік, включивши інші заходи.
Загальна сума інвестиційної програми на 2020 рік - 719 243,36 тис.грн.

За господарською діяльністю:
- на водопостачання — 424 400,12тис. грн. (без ПДВ);
- на водовідведення — 294 843,24 тис. грн. (без ПДВ).

За джерелами фінансування:
- за рахунок амортизаційних відрахувань згідно структури затвердженого тарифу — 11 810,92 тис. грн. (без ПДВ);
- за рахунок виробничих інвестицій з прибутку — 52 903,75 тис. грн. (без ПДВ).
- за рахунок інших залучених коштів, що не підлягають поверненню — 5 837,00 тис. грн. (без ПДВ);
- позичкові кошти фінансових установ, що передбачено отримати у планованому періоді та підлягають поверненню - 648 691,69 тис. грн. (без ПДВ).

У зв’язку з недофінансуванням підприємством заходів інвестиційних програм 2017-2018 років в заходах інвестиційній програмі 2020 року, передбачено дофінансування у розмірі 5 837,25 тис.грн. без додаткових джерел фінансування.
Таким чином, заходи інвестиційної програми КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради на 2020 рік включають в себе:
 • Технічний нагляд реконструкції водоочисної станції, насосних станцій водопроводу та мереж водопостачання м. Житомир. Розвиток міської інфраструктури-2;

 • Реконструкція насосних станцій водопроводу та водоочисної станції. Розвиток міської інфраструктури-2;

 • Реконструкція водопровідних мереж. Розвиток міської інфраструктури-2;

 • Придбання обладнання для електролізної установки по отриманню гіпохлориту натрію;

 • Реконструкція (заміна) насосного агрегату ПНС Богунія по вул. Г. Самойловича, 3 у м. Житомир;

 • Реконструкція підвищувальної насосної станції за адресою: вул. Ціолковського, 14 в м. Житомирі;

 • Реконструкція підвищувальної насосної станції за адресою: вул. Князів Острозьких, 1 в м. Житомирі;

 • Придбання аварійно-ремонтної майстерні;

 • Придбання мотопомпи;

 • Погашення відсотків та тіла кредиту, залученого для реалізації проекту «Розвиток міської інфраструктури – 2»;

 • Придбання дизельного зварювального агрегату;

 • Виготовлення ПКД з реконструкції водопровідних насосних станцій в м. Житомирі;

 • Виготовлення ПКД "Будівництво та реконструкція водопроводу мікрорайону "Хінчанка" довжиною 5,4 км;

 • Технічний нагляд реконструкції КОС, насосних станцій водопроводу та мереж водопостачання м. Житомир. Розвиток міської інфраструктури-2

 • Реконструкція каналізаційної очисної станції, включаючи заміну механічного та електричного обладнання і каналізаційних труб. Розвиток міської інфраструктури-2;

 • Заміна насосного обладнання в комплекті з шафою керування для КНС;

 • Придбання мулососної комбінованої каналопромивочної машини;

 • Придбання екскаватора – навантажувача;

 • Реконструкція КНС "Східна" з влаштуванням необслуговуваних станцій з видаленням твердих частин по вул. Східній, 86 в м. Житомирі;

 • Виготовлення ПКД "Реконструкція з заміною насосного обладнання, арматури, засобів керування та встановленням решітки та преса віджимного на КНС "Короленко" за адресою: вул. Короленка, 42 у м. Житомир";

 • Виготовлення ПКД "Реконструкція з заміною насосного обладнання, арматури, засобів керування та встановленням решітки та преса віджимного на КНС "Парникова" за адресою: вул. Парникова, 8-б у м. Житомир".

 
Враховуючи обмежувальні заходи щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, просимо громадян зауваження та пропозиції для обговорення коригування заходів інвестиційної програми на 2020 рік надсилати в електронній формі на електронну адресу vodokanalzt@ukr.net (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до інвестиційної програми на 2020 р.») або поштою на адресу вул.Чуднівська, 120, м.Житомир в термін з 11 по 20 вересня 2020 року.

Відкрите обговорення щодо необхідності здійснити коригування заходів інвестиційної програми на 2020 рік відбудеться 21 вересня 2020 року о 10:00 в актовому залі КП «Житомирводоканал» (вул. Чуднівська, 120).