До уваги житомирян!
Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту інвестиційної програми КП "Житомирводоканал" на 2021 рік

 

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 року №866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», КП «Житомирводоканал»  інформує про початок відкритого обговорення проєкту інвестиційної програми комунального підприємства "Житомирводоканал" на 2021 рік.

Загальна сума інвестиційної програми на 2021 рік - 240 808,20 тис.грн.

За господарською діяльністю:
- на водопостачання — 114 490,28 тис. грн. (без ПДВ);
- на водовідведення — 126 317,92 тис. грн. (без ПДВ).

За джерелами фінансування:
- за рахунок амортизаційних відрахувань згідно структури затвердженого тарифу — 14 810,19 тис. грн. (без ПДВ);
- за рахунок виробничих інвестицій з прибутку — 79 532,45 тис. грн. (без ПДВ).
- позичкові кошти фінансових установ, що передбачено отримати у планованому періоді та підлягають поверненню - 146 465,56 тис. грн. (без ПДВ).

Таким чином, заходи інвестиційної програми КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради на 2021 рік включають в себе:
  • Технічний нагляд реконструкції водоочисної станції, насосних станцій водопроводу та мереж водопостачання м. Житомир. Розвиток міської інфраструктури-2;

  • Реконструкція насосних станцій водопроводу та водоочисної станції. Розвиток міської інфраструктури-2;

  • Реконструкція водопровідних мереж. Розвиток міської інфраструктури-2;

  • Придбання обладнання для електролізної установки по отриманню гіпохлориту натрію;

  • Будівництво та реконструкція водопроводу мікрорайону "Хінчанка"

  • Погашення відсотків та тіла кредиту, залученого для реалізації проекту «Розвиток міської інфраструктури – 2»;

  • Технічний нагляд реконструкції КОС, насосних станцій водопроводу та мереж водопостачання м. Житомир. Розвиток міської інфраструктури-2

  • Реконструкція каналізаційної очисної станції, включаючи заміну механічного та електричного обладнання і каналізаційних труб. Розвиток міської інфраструктури-2;

  • Придбання самоскиду мультиліфт;

  • Будівництво каналізаційного колектору на очисних спорудах каналізації (ОСК-1) м. Житомир.

 
Враховуючи обмежувальні заходи щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, просимо громадян зауваження та пропозиції для обговорення проєкту інвестиційної програми на 2021 рік надсилати в електронній формі на електронну адресу vodokanalzt@ukr.net (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до інвестиційної програми на 2021 р.») або поштою на адресу вул.Чуднівська, 120, м.Житомир в термін з 11 по 20 вересня 2020 року.

Відкрите обговорення проєкту інвестиційної програми КП "Житомирводоканал" на 2021 рік відбудеться 21 вересня 2020 року о 10:00 в актовому залі КП «Житомирводоканал» (вул. Чуднівська, 120).