З березня 2019 року розпочато виплату субсидій готівкою для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Проте, отримуючи від держави кошти, деякі абоненти-субсидіанти “забувають”, що цими грошима вони мають розраховуватися за комунальні послуги. Станом на 1 травня на водоканалі обліковується майже 9️⃣4️⃣5️⃣субсидіантів-боржників, які, отримавши за лютий та березень кошти на оплату комунальних послуг, заборгували підприємству понад 4️⃣5️⃣0️⃣ тис. грн. за послуги з водопостачання та водовідведення.
 
КП “Житомирводоканал” просить громадян, які отримують житлову субсидію у готівковій формі, сплачувати вказану у квитанції суму за комунальні послуги у повному обсязі.
 
У разі несплати за отримані послуги протягом двох місяців, субсидіанти залишаться без підтримки держави — КП “Житомирводоканал” відповідно до чинного законодавства змушене буде ініціювати припинення надання субсидій боржникам. Якщо заборгованість зростатиме — підприємство обмежуватме послуги з водопостачання та водовідведення. Водночас нагадуємо про те, що для поновлення допомоги від держави, потрібно буде погасити борг, але у такому разі субсидія вже надаватиметься в безготівковій формі.