Працівників ЖКГ та сфери обслуговування області з нагоди професійного свята привітали в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич, голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


Виступаючи на урочистих зборах, чиновники зауважили, що послуги, які надають працівники комунальної сфери — надзвичайно важливі та соціально значимі, адже завдяки їм забезпечується комфортне життя наших громадян.

Найголовніша професія — це ваша професія. Чому? Бо якщо не буде тепла, не буде світла, не буде води, не буде водовідведення — що зможе зробити лікар, як буде співати артист, як буде навчати вчитель? Та робота, яку робите ви, — найголовніша у нашій державі і у нашому суспільстві”, зауважив Володимир Ширма.

Кращі працівники ЖГК області за вагомий внесок у розбудову та зміцнення  економіки держави у сфері житлово-комунального господарства та сумлінну працю були відзначені нагородами. Віце-прем"єр-міністр України Геннадій Зубко вручив Почесні грамоти Кабінету Міністрів України начальнику управління комунального підприємства КП “Житомирводоканал” Ніні Андріївні Іщук та інженеру з експлуатації споруд Розенцвайгу Якову Лазаревичу.


Під час урочистостей з нагоди свята Почесними грамотами Житомирської обласної державної адміністрації були також нагороджені слюсарі КП “Житомирводоканал” Маніхровський Олександр Володимирович та Калитюк Олександр Опанасович.