Житомирводоканалівці оглянули виставкові зали найбільшої в Україні виставки в галузі водопостачання, опалювальної техніки, вентиляції, кондиціювання, санітарних та екологічних технологій.Наскрізною темою цьогорічного Aquatherm Kyiv стали питання відбудови зруйнованої під час війни інфраструктури України. Фахівці обговорюють державні та міжнародні програми відновлення та розвитку територій, що постраждали від військових дій, обмінюються досвідом та розглядають практичні кейси відбудови за участі органів місцевого самоврядування.Президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький розповів про наслідки війни для водопровідно-каналізаційної галузі, основні проблеми водопостачальних підприємств, допомогу міжнародних партнерів та плани відновлення галузі.

"Україна стане найбільшим майданчиком відбудови. І всі потреби мають бути об’єднані у стратегію водопровідної галузі, яка буде враховувати нові реалії, що виникли у водоканалів у зв’язку з війною. Ця стратегія має стати невід’ємною частиною загального Плану відновлення України і має втілюватись у співпраці з органами влади", - зазначив під час заходу Дмитро Новицький.

Працівники КП "Житоморводаканал" також взяли участь у семінарі "Реалізація Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання". Робота служби збуту".