Керувати проєктами реконструкції очисних споруд води, каналізації та трубопроводів — велика відповідальність, особливо коли підприємство, на сторожі інтересів якого ти стоїш, — одне із перших в Україні, яке кинуло виклик "комунальній старовині". Але Олександр Гаврилов прийняв цей виклик. Наразі саме завдяки успішному керуванню цими проєктами за рік у Житомирі було прокладено більше 5 км водопровідних мереж, реконструйовано 46 водопровідних камер та колодязів, у активній фазі будівництво нових очисних споруд води та каналізації.

"На водоканалі я займаю посаду директора з розвитку та капітального будівництва. Зараз працюю над проєктами реконструкції очисних споруд водопостачання, каналізації та трубопроводів. Я прийшов на водоканал з посади начальника відділу капітального будівництва та розвитку Державної продовольчої зернової корпорації, у якій був куратором на центральній групі об’єктів. У моєму безпосередньому підпорядкуванні було 11 філій. До цього я працював проєктувальником в проєктних інститутах. Навчався ж я в Київському національному університеті будівництва і архітектури на спеціальності “Водопостачання і водовідведення”".


"Мені подобається втілювати проєкти в життя: одна справа проєкт — на папері, інша — коли він стає реальністю. Не менш цікавим для мене є процес вирішення проблем, які неминуче виникають у ході реалізації будь-якого проєкту, коли потрібно знайти індивідуальний підхід до кожного та налагодити продуктивну комунікацію між всіма учасниками, котрі виконують свій "фронт" роботи. Водночас великою проблемою є те, що багато часу витрачається на вирішення викликів, які виникають під час оформлення дозвільної документації. Ще однією причиною затримки реалізації проєктів є зміни в українському законодавстві. Так, через необхідність отримання оцінки впливу на довкілля ми змушені були почати проєкт на 11 місяців пізніше від запланованого. З труднощами зіткнулись і наші підрядники, коли виникла необхідність адаптації проєкту, розробленого іноземцями, до українських норм, а також у ході пошуку фірми-адаптатора, яка зможе реалізувати даний проєкт, — це все часоємні процеси".


"Роботи багато, вона забирає час та сили. Було б надзвичайно важко її виконувати без мого колективу: молодого, амбіційного, лояльного, готового виконувати поставлені задачі".

"Попри величезну зайнятість та відповідальність на роботі, у вільний час я все ж таки надаю перевагу активному відпочинку, дуже люблю риболовлю, тому вудочки завжди зі мною (у багажнику автомобіля). Ну і, звісно, найкращий відпочинок — це час, проведений з дружиною та дітьми. Дітям подобається фізика та хімія, тому ми частенько проводимо різні цікаві та видовищні експерименти вдома: вирощуємо кристали, робимо хімічну змію, холодний та гарячий лід. Я дуже вдячний своїй родині, яка завжди підтримує мене і з розумінням ставиться до моєї роботи, не дивлячись на те, що мій режим роботи, "Нон-стоп 24/7", інколи її засмучує. Сім’я для мене — це все: це тил, кохання, місце, де можна відпочити, де завжди зрозуміють та підтримають".

"Новий рік для мене завжди особливе свято, дуже знакове, тому що саме в новорічну ніч я познайомився зі своєю дружиною, коли вона разом з подругами завітала до мене засівати: дівчата помилилися дверима, але ця випадковість стала початком наших стосунків. А ще на Новий Рік в мене народився син".