У Житомирі на вулиці Гагаріна у неділю 11 жовтня стався порив каналізаційного колектора, внаслідок чого на тротуарі утворилося кілька проваль. Сьогодні на місці працює бригада водоканалу, яка ліквідовує наслідки аварії. Частину вулиці для проїзду перекрили.

За словами головного інженера водоканалу Сергія Єрьоміна, якщо не буде ніяких ускладнень, на заміну колектора піде тиждень.

«В неділю прийшло повідомлення на диспетчерську службу, що відбувся провал на вулиці Гагаріна в районі будинку 24, виїхала аварійно-диспетчерська служба разом з «аварійкою» мережі каналізацій і виявили провал на колекторі діаметром 600. Протягом години, поки хлопці огороджували та виставляли знаки, сталося ще два провали, тобто колектор майже протяжністю 100 метрів повністю вийшов з ладу. На даний час бригада працює, зараз ми одне з проваль розчистили, будемо прокладати нову трубу. Намагатимемося виконати роботи найближчим часом, тобто десь за тиждень ми перекладемо цей колектор. Будемо йти по максимуму до Святослава Ріхтера, бо глибина колектора там близько 8-10 метрів. Зношеність, як вибачите, 100%, у деяких місцях колектора немає, воно йде по ґрунту, тобто як підземна річка», – розповів головний інженер водоканалу Сергій Єрьомін.Джерело: https://zhitomir.info/news_195532.html