40 маленьких житомирян віком від 4 до 12 років взяли участь у конкурсі “Збережемо річку разом”, організованому КП "Житомирводоканал". Захід мав на меті сприяти розвитку екоосвіти та екокультури підростаючого покоління.

Конкурс малюнків дав можливість розкрити дитяче бачення ролі річки у житті громади, а також привернути увагу громадськості до проблеми екологічного стану водойми.

Роботи, які підготували діти на конкурс, надзвичайно яскраві та змістовні. Юні художники свідомі того, що екологічний стан річки опинився під загрозою, як унаслідок антропогенного фактору, так і через кліматичні зміни. Дітки кидали “художній” виклик кризовій ситуації, яка склалася, — зображували шляхи виходу із неї: від способів раціонального водоспоживання до піклування про чистоту водойми. Участь у подібних заходах примушує дітей замислитися над екологічними проблемами довкілля, сприяє формуванню екологічного мислення та свідогляду. КП “Житомирводоканал” проводить мистецьку акцію другий рік поспіль.

Усі учасники конкурсу отримають подарунки від Партнерської мережі “Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні”, мережі організацій громадянського суспільства “Зелена Житомирщина” та ПМГ ПРООН/ГЕФ. Серед приємних заохочень — книги на екологічну тематику та настільні екологічні ігри.