Екологічне виховання дітей є одним із найважливіших завдань сьогодення, адже від рівня екологічної культури залежить майбутнє людства. КП “Житомирводоканал” одним зі своїх завдань вбачає сприяння розвитку екологічної освіти та підвищення громадської обізнаності щодо збереження та захисту водних ресурсів, адже лише спільними зусиллями ми зможемо мінімізувати шкідливий вплив на наші водойми, а, отже, — на воду, яку споживаємо.

28 березня на підприємство завітали учні україно-італійської школи “Всесвіт”, для яких інженер цеху водоводу Тамара Ступакова провела еколого-просвітницьку екскурсію. Під час екскурсії діти ознайомились з історією підприємства, його структурою, діяльністю та перспективами розвитку. Тамара Ступакова розповіла учням про усі етапи водопідготовки та окреслила шлях “руху” води до споживачів. Діти дізналися про роботу окремих цехів та підрозділів водоканалу, які цілодобово працюють для забезпечення міста якісною питною водою.

Під час заходу учні спільно з екскурсоводом та вчителями поговорили про дбайливе ставлення до водних ресурсів, про те, як кожен із них може докласти зусиль для захисту води: шляхом її раціонального використання у повсякденні та відповідального способу поводження з відходами поблизу водойм.