Фахівці ПрАТ “Київводоканалу” завітали із робочим візитом на КП “Житомирводоканал”. Наразі на столичному підприємстві вивчають питання, пов’язані із покращенням якості питної води на виході з очисних водопровідних споруд Дніпровської водопровідної станції.


Працівники Житомирводоканалу ознайомили гостей із проведеним дослідженням варіантів реконструкції водоочисних станцій, у якому узагальнено відомості про ту чи іншу технологію очистки води та витрати на її впровадження. У зв’язку зі зростаючим тиском антропогенних забруднень на поверхневі водойми і, як наслідок, тенденцією до погіршення якості води цих джерел централізованого водопостачання, водопровідно-каналізаційні підприємства постійно намагаються оптимізувати технології очистки води.


 
У майбутньому на житомирському водоканалі готуються до впровадження технології очищення води із застосуванням хімічних реагентів (діоксид хлору, перманганату калію і активованого вугілля) і двошаровими фільтрами, яка зарекомендувала себе як економічно обґрунтована та найбільш ефективна для очистки води з поверхневих джерел.Обмін досвідом між окремими водоканалами, безумовно, дозволяє знаходити шляхи вирішення проблем, з якими стикнулися підприємства водопровідно-каналізаційної галузі, та вдосконалити надання послуг.