28 липня в мережі інтернет з’явилися фото, зроблені мешканцями м. Житомир, на яких  зображено скупчення синьо-зелених водоростей, з'єднаних залишковим коагулянтом. Деякі користувачі помилково сприйняли це за забруднення фекаліями стічних вод і звинуватили КП "Житомирводоканал" у скиданні в річку неочищених стоків.Наразі наша станція очистки води, як і подібні станції майже всіх водоканалів України, працює за такою технологією, що на очисних спорудах ми очищуємо воду, яку беремо з річки, а осад , який включає в себе частинки водоростей, залишки піску тощо, залишається на дні відстійників. Але відстійники потрібно промивати, в результаті чого все те, що ми взяли з річки і осадили за допомогою коагулянта, повертається назад в річку, що і зафіксовано на фото. Ми маємо всі дозвільні документи на подібні скиди і діємо в рамках чинного законодавства. Ці скиди відповідають всім нормам ДержСанПіну і є абсолютно не шкідливими.

Розуміючи, що ця технологія застаріла і не відповідає сучасності, ми будуємо нові очисні споруди води, які не передбачають повернення зворотньої води у водойми. Незабаром у нас будуть нові, сучасні та екологічно чисті очисні споруди води.

Станом на 30 липня поверхня річки Тетерів без синьо-зелених водоростей.
Результати лабораторних досліджень, проведених на КП “Житомирводоканал”підтвердили, що вміст забруднюючих речовин в місці скиду очисних споруд водопроводу не перевищує гранично допустимих норм.